Dom > Skontaktuj się z nami
Certyfikaty
Kontakt z nami
Najlepsze źródła grupy: Najlepsze źródła International Co., Najlepsze źródła International Ltd. ShenZhen HuiHong Exp i Imp. Co., Ltd. ...Skontaktuj się teraz

Skontaktuj się z nami

Nasza lokalizacja

Najlepsze źródła grupy:

Najlepsze źródła International Co.,

Najlepsze źródła International Ltd.

ShenZhen HuiHong Exp i Imp. Co., Ltd.

                   ---Trustable partnera w Chinach!


Adres:

HongKong: G/F, N8, 1St Lane, HaPak vil, Sheung Shui, HongKong.

         Tel: + 852 98325559, + 852 21386168, faks: + 852 30129970

Siedziba w Chinach: 05Rm, 26F, blok, WorldTrade Plaza, FuHong Rd, Futian, Shenzhen.

         Tel: + 86-755-83003618 /83003508, Fax: +85230129970

Adres fabryki: Office: Beishan branży części, Yantian District, Shenzhen


Projekt współpracy:

Dyrektor generalny: Helen Hoo

Helen@btscn.com

Helen@bestsourcehk.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8613809890887


Dyrektor sprzedaży zamorskiej: Sepehr Siami

Sepehrsm@gmail.com

Sepehr@bestsourcehk.com

Skype: Sepehrsms

Skype/What'sapp/Wechat: +971506574757


Dyrektor handlowy: Jessie Luo

Jessie@btscn.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8618664565782


Bliskim Wschodzie zespołu:

Kierownik projektu: Vicky Lee

Vicky@btscn.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8618664567297


Zespoły sprzedaży:

Cherry@btscn.com         
Amy@btscn.com        
Cedric@btscn.com      

Shine@btscn.com         
Lily@btscn.com          
Leona@btscn.com  

Carolyn@btscn.com        
Tony@btscn.com          
Phebe@btscn.com     

Katherine@btscn.com      
Grace@btscn.com         
Wayne@btscn.com       

Lonson@btscn.com        
Serena@btscn.com        
Rachel@btscn.com

Ivy@btscn.com            
Lisa@btscn.com           
Sunny@btscn.com


QC dział:
support@bestsourcehk.com, angel@btscn.com



Dział transportu:
Seven@btscn.com, danny@btscn.com



Informacje o banku: (Musi TT do firmy konto jako nazwa firmy)

1: TT do oddziału banku HSBC HongKong:

Nazwa: Najlepsze źródła International Ltd. AC nr.: 400 227807 838, Swift: HSBCHKHHHKH


2: TT do banku Limited Chiny HongKong

Nazwa: Najlepsze źródła International Co... AC nr.: 012 59092 176557, Swift: BKCHHKHHBXXX



Godziny otwarcia: Poniedziałek-sobota 9:30 do 24 Pm (Pekin).

Formularz kontaktowy

Kontakt
E-mail
Zapytanie
Zweryfikować
pokaż kod na kursor w polu tekstowym

Nasz sprzedawca