Αρχική Σελίδα > Επικοινωνήστε μαζί μας
Πιστοποιήσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
Καλύτερη ομάδα προέλευσης: Καλύτερη πηγή International Co., Καλύτερη πηγή International Ltd. ShenZhen H...Επικοινωνήστε τώρα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Τοποθεσία μας

Καλύτερη ομάδα προέλευσης:

Καλύτερη πηγή International Co.,

Καλύτερη πηγή International Ltd.

ShenZhen HuiHong Exp & Imp. Co, ε.π.ε.

                   ---Σας αξιόπιστος συνεργάτης στην Κίνα!


Διεύθυνση:

Χονγκ Κονγκ: G/F, Νο.8, 1η Πάροδος, HaPak vil, Sheung Shui, Χογκ Κογκ.

         Τηλ: + 852 98325559, + 852 21386168, Fax: + 852 30129970

Κίνα κεντρικά γραφεία: 05Rm, 26F, ένα μπλοκ, WorldTrade Plaza, FuHong Rd, Futian, Shenzhen.

         Τηλ.: + 86-755-83003618 /83003508, Φαξ: +85230129970

Διεύθυνση εργοστασίου: Γραφείο: Beishan βιομηχανία μέρος, Περιοχή Γιαντιάν, Σενζέν


Πρόγραμμα συνεργασίας:

Διευθύνων Σύμβουλοσ: Ελένη Χου

Helen@btscn.com

Helen@bestsourcehk.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8613809890887


Oversea διευθυντής πωλήσεων: Sepehr Siami

Sepehrsm@gmail.com

Sepehr@bestsourcehk.com

Skype: Sepehrsms

Skype/What'sapp/Wechat: +971506574757


Διευθυντής πωλήσεων: Jessie Luo

Jessie@btscn.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8618664565782


Ομάδα Μέσης Ανατολής:

Υπεύθυνος έργου: Βίκυ Lee

Vicky@btscn.com

Skype/What'sapp/Wechat: +8618664567297


Ομάδες πωλήσεων:

Cherry@btscn.com         
Amy@btscn.com        
Cedric@btscn.com      

Shine@btscn.com         
Lily@btscn.com          
Leona@btscn.com  

Carolyn@btscn.com        
Tony@btscn.com          
Phebe@btscn.com     

Katherine@btscn.com      
Grace@btscn.com         
Wayne@btscn.com       

Lonson@btscn.com        
Serena@btscn.com        
Rachel@btscn.com

Ivy@btscn.com            
Lisa@btscn.com           
Sunny@btscn.com


Τμήμα ποιοτικού ελέγχου:
support@bestsourcehk.com, angel@btscn.com



Τμήματος ναυτιλίας:
Seven@btscn.com, danny@btscn.com



Τράπεζας πληροφοριών: (Πρέπει να TT εταιρεία λογαριασμό ως όνομα εταιρείας)

1: TT Τράπεζα HSBC HongKong κλάδο:

Όνομα: Καλύτερη πηγή International Ltd. AC αριθ.: 400 227807 838, Swift: HSBCHKHHHKH


2: TT Τράπεζα Κίνα Χονγκ Κονγκ Limited

Όνομα: Καλύτερη πηγή International Co... AC αριθ.: 012 59092 176557, Swift: BKCHHKHHBXXX



Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα έως Σάββατο 9:30 Π.μ. έως 24 Pm (Πεκίνο).

Φόρμα Επικοινωνίας

Επαφές
Email
Επικοινωνία
Επαλήθευση
δείχνουν κώδικα στο δρομέα στο πλαίσιο εισόδου

Πωλητής μας